Naše služby

Cílem našeho pneuservisu je poskytnout zákazníkům odborné a rychlé řešení jejich přání a požadavků. Pneuservis Maroňová Fryšták poskytuje tyto služby: prodej pneu všech značek, osobní pneuservis, nákladní pneuservis, moto pneuservis, agro pneuservis, opravy pneu a duší, huštění plynem, mytí kol, uskladnění pneu, likvidace pneu, geometrie kol, drobné mechanické práce.

Prodejna

V naší prodejně Vám pomůžeme vybrat pneumatiky na všechny typy vozidel a strojů (drobné pláště, motocykly, osobní a nákladní automobily, off-roady, zemědělská, stavební a průmyslová technika). Dále nabízíme prodej plechových a alu-disků. Velký sortiment duší. Prodej drobného materiálu jako jsou ventilky, různá prodloužení a redukce. Prodej opravného materiálu, hustících manometrů, hustících koncovek a dalšího příslušenství.

Osobní pneuservis

Provádíme odbornou a komplexní výměnu kol pro osobní vozidla včetně možnosti mytí kol, huštění inertním plynem, uskladnění pneu nebo ekologické likvidace ojetých pneumatik. Při koupi nové pneumatiky starou likvidujeme zdarma. Na požádání Vám můžeme zdarma zkontrolovat stav vašich brzdových destiček, nebo prověřit vůli v nápravách kol. Také Vám můžeme auto přizvednout, aby jste si mohli prohlédnout stav vašeho podvozku. Náš osobní pneuservis je vybaven pouze špičkovými stroji od německé firmy Hoffman, která byla založena již v roce 1931 a od roku 1934 se začala zabývat výrobou vyvažovacích strojů. Zaručujeme Vám odborně, profesionálně a kvalitně provedenou práci.

Nákladní pneuservis

Provádíme odbornou a komplexní výměnu kol pro nákladní vozidla a průmyslové stroje včetně možnosti vyvážení kol, huštění inertním plynem, uskladnění pneu nebo ekologické likvidace ojetých pneumatik. Při koupi nové pneumatiky starou likvidujeme zdarma. Na počkání přezouváme a opravujeme obtížněji demontovatelné pneumatiky, jako jsou pneumatiky pro UNC stroje a pneumatiky obuté na „pérových“ discích. Provádíme opravy nákladních a průmyslových pneu a to od běžných poškození hřebíky nebo jinými předměty, po opravy bočních průrazů vulkanizací. Náš nákladní pneuservis je vybaven pouze špičkovými stroji od německé firmy Hoffman, která byla založena již v roce 1931 a od roku 1934 se začala zabývat výrobou vyvažovacích strojů. Zaručujeme Vám odborně, profesionálně a kvalitně provedenou práci.

Agro pneuservis

Provádíme odbornou a komplexní výměnu kol pro zemědělské stroje od malých pneumatik pro zahradní traktůrky po všechny velké a atypické pneumatiky na agro stroje do vnějšího průměru kola 2,4 m. Při koupi nové pneumatiky starou likvidujeme zdarma. Provádíme opravy pneu a to od běžných poškození hřebíky nebo jinými předměty, po opravy bočních průrazů vulkanizací. Agro pneuservis je vybaven pouze špičkovými stroji od německé firmy Hoffman. Zaručujeme Vám odborně, profesionálně a kvalitně provedenou práci.

Moto pneuservis

Provádíme odbornou výměnu pneumatiky pro motocykly včetně možnosti vyvážení, huštění inertním plynem a ekologické likvidace ojetých pneumatik. Při využití našich služeb nabízíme likvidaci staré pneumatiky zdarma. Moto pneuservis je vybaven pouze špičkovými stroji od německé firmy Hoffman. Zaručujeme Vám odborně, profesionálně a kvalitně provedenou práci.

Opravy pneu a duší

Při poškození Vaší pneumatiky, pláště nebo duše Vám zajistíme jejich odbornou opravu. Často dokážeme opravit i zdánlivě neopravitelně poškozené pneumatiky, od běžných poškození hřebíky nebo jinými předměty, po opravy bočních průrazů vulkanizací. Máme v záloze velké množství starších pneumatik, pro případ že zákazník neopravitelně poškodí pneumatiku a potřebuje nutně pokračovat v jízdě. Vždy Vám dokážeme najít vhodné řešení tak, aby jste mohli dále pokračovat v bezpečné jízdě.

Huštění plynem

Mytí pneu

Uskladnění pneu

Likvidace pneu

Geometrie kol

Drobné mechanické práce

Copyright © 2009-2014 www.pneuservis-zlin.cz
Tvorba www stránek Zlín a SEO optimalizace Zlín | Boty CROCS | MůjBeton.cz | GALANDR.com